Close

10. 4. 2018

Casting a semifinále Dívky roku 2018

Po celé ČR proběhla základní kola, 4 dívky z každého kola postoupily do castingu ČR. 48 dívek soutěžilo o postup do semifinále, postoupit mohlo jen 16 dívek. V pátek 6. 4. 2018 se uskutečnilo semifinále na Statku u Prahy ve Škvorci. Obě kola moderovali dva sympaťáci a skvělý moderátoři David Gránský a Jakub Kotek, kteří dostali také možnost volby „divoké karty“, společně s loňskou Dívkou roku 2017, vybrat si jednu soutěžící do semifinále (Violu Špačkovou)

Semifinalistky soutěžily ve čtyřech disciplínách – rozhovor, volná disciplína, pohybová disciplína a přehlídka v šatech f. POSH me. Nejvíce porotu zaujaly volné disciplíny, od folklórního zpěvu, přes discodance, výrazový tanec, až po balet. 

Semifinále svým vystoupení podpořili zpěváci Julián Záhorovský a Vojtěch Drahokoupil. V porotě také zasedli: herečka a zpěvačka Eva Burešová, zpěvačky Elis Mrázová a Kate Matl, baletní mistr Vlastimil Harapes, herec Braňo Polák, „sporťák“ Martin Čermák, tanečnice Zuzana Šťastná a další.

Vzkaz pro všechny dívky od Dívky roku 2017: „Měj ráda hlavně samu sebe, protože jsi úžasná. Láska k sobě je těžká, ale strašně důležitá věc. Přijdeš-li si totiž krásná pro sebe, pak jsi šťastná a vyzařuje z tebe přirozená krása i do okolí,“ vzkázala dívkám Monika Täuberová.

Finalistky nyní čeká soustředění na finálový galavečer – nácviky choreografie, focení profilových a tematických fotek, natáčení medailonků a další aktivity spojené s Dívkou roku 2018 na Statku u Prahy.

Finalistky 2018:

Valérie Hlinovská, Anika Caitlyn Gibsonová, Natálie Papugová, Anna Marie Mařáková, Sofie Fritscherová, Klára Olszowská, Denisa Machovcová, Sarah Horává, Klára Faltusová, Adéla Pejchová.

Celostátní finále se bude konat 7. 5.2018 v Divadle pod Palmovkou v duchu ZEMĚ.  Moderovat bude David Gránský.

Vystoupí: Vašek Noid Bárta, Roman Vojtek a Petra Vraspírová, Eva Burešová, Kate Matl.

Hosté: Iveta Vítová, Kristýna Kubíčková, Elis Mrázová, Lenka Vacvalová, Petr Vondráček, Miro Šmajda, Vlastimil Harapes, Martin Čermák, Julián Záhorovský, a další…

Soutěž by se neobešla bez těchto generálních partnerů: Fotolab, Statek u Prahy, Pohádkové šaty, Dynamic Invest Group, Eurex

DĚKUJEME! 

Váš SPOLEK DÍVKA