Close

22. 10. 2019

Týdeník Lučan – rozhovor s Dívkou roku 2019 Adélou Řehulkovou

Po vítězství v soutěži Dívka roku byla Adéla Řehulková ze Žatce šťastná, v budoucnu by se modelingu ráda věnovala.

V květnu 2019 jsem se zúčastnila každoročně pořádané soutěže Dívka roku. Inspiraci pro mě od počátku představovala má kamarádka, Denisa Czervoniaková, která se zúčastnila soutěže před pár lety. Celá akce se mi ohromně zalíbila, řekla jsem si, že za zkoušku nic nedám, tak jsem se rozhodla přihlásit. Musím konstatovat, že za toto rozhodnutí jsem opravdu vděčná.
O soutěži Dívka roku jsem měla vždy jen pozitivní mínění, věděla jsem, co očekávat, v průběhu jsem si ji zamilovala ještě více. Také mě mile překvapilo, jak skvělý vztah jsme měly s dívkami mezi sebou. Myslím, že tato soutěž nemůže nic vzít, ale pouze dát.
Díky účasti v Dívce roku jsem se naučila spoustu nových věcí, především praktických, které se týkají světa modelingu. Například jsem si osvojila základy chůze na podpatcích a základy fotomodelingu. Získala jsem velké množství cenných zkušeností, a také navázala nové přátelské vztahy s ostatními dívkami.
Co se týče finálového večera, tak nervozitu jsem příliš nepociťovala, jen v nepatrném množství před rozhovorem.
Celý večer jsem si chtěla užít, proto jsem pravděpodobně nebyla nervózní. Když moderátor oznámil, že jsem se stala Dívkou roku 2019, byla jsem neuvěřitelně šťastná, ale na druhou stranu mě mrzelo, že to už celé skončilo.
Ráda bych se v budoucích letech věnovala modelingu, fotomodelingu, či něčemu podobnému. Upřímně, budoucnost zatím naplánovanou nemám, ale určitě vím, že bych ráda zkusila účast na soutěži Miss Czech Republic. Momentálně navštěvuji 1.
ročník Střední pedagogické školy v Mostě, takže kdyby mi nevyšel modeling, tak bych chtěla pracovat v pedagogice, protože moc ráda pracuji s dětmi.

Foto: ADÉLA ŘEHULKOVÁ.
Foto: archiv Adély Řehulkové

Děkujeme za rozhovor Týdeníku Lučan.