Close

7. 9. 2020

Super.cz Rozhovor s Dívkou roku 2020

Patnáctiletá Valerie Kaňová z Havířova se stala vítězkou 31. ročníku soutěže Dívka roku. A neudržela slzy. „Tady jsme dneska všechny vítězky a jsem moc ráda, že porota zvolila zrovna mě,“ má už nyní profesionální vyjadřování mladičká studentka.

Pro spoustu dívek se úspěch v soutěži stal odrazovým můstkem k další kariéře a nyní jsou z nich úspěšné herečky, například Jana Plodková (39) či Vanda Chaloupková, či modelky a moderátorky jako Gabriela Lašková (30), Iveta Vítová (37) anebo Zuzana Kubíčková. Jakým směrem se chce vydat Valerie?

„Ráda bych zpívala, zpěv miluju a byla to i moje volná disciplína. Možná bych zkusila třeba i SuperStar, ale uvidíme, kam mě můj život zavede. Baví mě i modeling,“ krčila rameny Valerie, která se pochlubila i znalostmi cizích jazyků. „Domluvím se anglicky, italsky a německy a moc se těším, že nastoupím do francouzské třídy, a budu se tedy učit ještě francouzsky,“ vypočítala.

Rozptyl zájmů má Valerie velmi bohatý, což naznačila, když nám představila další plány do budoucnosti. „Bavilo by mě studovat mezinárodní právo a klidně bych šla i do politiky,“ překvapila půvabná blondýnka.

Rozhovor s Valerií ZDE