Close

7. 9. 2020

TZ Dívkou roku 2020 se stala patnáctiletá Valerie Kaňová z Havířova

Finále soutěže Dívka roku 2020 proběhlo v pondělí 31. srpna 2020 v Divadle pod Palmovkou. Finálový večer proběhl jako vždy v tématickém duchu. O opening finále se postarala skupina Pyroterra, která předvedla neskutečnou show se světly.

Úvodní choreografie Kristýna Sklenářové prozradila, že Dívka roku míří do budoucnosti. Na pódium nastoupilo deset krásných a talentovaných dívek, které tančily jak o život, a poté se představily v první soutěžní disciplíně, rozhovor se skvělými moderátory letošní Dívky roku Davidem Gránským a Jakubem Kotkem.

Nejvíce se porota a diváci těšili na volné disciplíny soutěžících dívek, které opět nezklamaly. Talent ukázala každá z dívek, nejvíce však zaujal zpěv Valerie Kaňové, pole dance Sabiny Kubové a latino dance Žanety Výborné.

Se zpěvačkou Terezou Maškovou se finalistky předvedly na přehlídce zn. POSHme a v pohybové disciplíně Botovo.cz s Denisou Czervoniakovou a Valerií Hlinovské, které jsou vítězkami předešlých ročníků této soutěže.

Největším překvapením večera byla Marta Jandová a Anna Julie Slováčková, které byly splněným přáním pro dvě slečny, které se léčí na dětské onkologii v Brně, Nelu a Ellenku a na finále přijely. Spolek Dívka spolupracuje osmým rokem s dětskou onkologií v Brně, Nadačním fondem Krtek. Děkujeme Galerii Platýz, která uspořádala charitativní aukci pro NF Krtek a částka se vyšplhala na krásných 158.280 Kč, přičtením vstupného a finančních příspěvků od diváků, věnuje Spolek Dívka 216.907 Kč Nadačnímu fondu Krtek, dětské onkologii v Brně, konkrétně na projekt domácí péče. Děkujeme všem, kteří se podíleli na této krásné částce.

Svatební Salon Delta oblékl finalistky do nádherných šatů, které ladily s celou tématickou scénou Dívky roku 2020.

Svým vystoupením také podpořili NF Krtek – Superstar 2020 Martin Schreiner, Michaela a Roman Tomešovi.

I v letošním roce vsadili organizátoři na nevšednost a zvolili korunky od firmy VR Glass Design pro vítězky, které jsou vyrobeny z recyklovaného skla. Korunka pro Dívku roku 2020 je tvořena kombinací dvou skel Dark Grey a Float. Tato skla jsou nařezána na jednotlivé proužky a postupně vkládána pomocí Tiffany techniky na kovovou obruč, dle předem připraveného návrhu. Zdobena je pískovaným abstraktním vzorem, do kterého jsou vloženy broušené kamínky. Ty jsou také použity po celém jejím obvodu ve spodní části. Vše vychází z tématu pro letošní ročník, kterým je budoucnost,“ popsal výrobu korunky pro vítězku Roman Váha, VR Glass Design.

O Dívce roku 2020 také rozhodovali: Hana Gregorová, Aneta Christovová, Vanda Chaloupková, Robert Jašków, Martin Čermák, Václav Upír Krejčí, Vlastimil Harapes, Julián Záhorovský, Braňo Polák, Marek Peksa, a další…

Všichni vystupující a hosté vystoupili bez nároku na honorář ve prospěch NF Krtek. A za to jim patří velké poděkování.

Dívkou roku Social media 2020 a nejtalentovanější dívkou se stala Isabella Rossini z Prahy. Dívku roku Like chips 2020 vybrali lidé na sociálních sítích Martinu Marešovou z Pacova.

Na třetím místě se umístila Žaneta Výborná z Kopřivnice, druhou příčku obsadila Sabina Kubová z Brna.

Dívkou roku 2020 se stala Valerie Kaňová z Havířová, která také získala titul Dívka roku Visionprint.cz a diváci v sále si ji vybrali za nejsympatičtější Dívku roku 2020.

 

Oficiálním partnerem pro letošní ročník jsou Brambůrky.cz

Děkujeme všem, kteří se na letošním finále podíleli.

Fotogalerie ZDE